Robijn crème wasverzachter




Verkrijgbaar in 2 lekkere geuren, met jojoba-olie of amandelolie, bieden de Robijn crème wasverzachters u ongekende zachtheid. Immers, de crème zorgt voor een extra laagje op je linnen en wasgoed die zorgt voor een langdurige werking van je materiaal. De slijtage van je wasgoed is zo veel lager door een beperktere wrijving.

© Pixabay.com

Tevens zorgt de beschermende laag voor een langere houdbaarheid van de kleuren en vorm van je kledingstukken. Het ademt beter en het droogt sneller na het wassen. Robijn crème zorgt immers voor een beperkte opname van water in de vezels.

En alsof dit alles nog niet voldoende is, biedt de crème van robijn u bescherming tegen huidirritaties, immers door de extra laag is er minder wrijving van je kleren tegen de huid en aldus minder kans op wondjes en jeuk.



Lees nog meer over:,

Voeg een reactie toe

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *