Wat betekent kerst voor jullie?
|De kerstversiering duikt hier en daar al op in het straatbeeld. Sommige mensen vinden het een gezellige periode, anderen haten al die familiebijeenkomsten. Niet iedereen heeft er immers wat aan om aan tafel te schuiven bij mensen waarbij je dat anders ook niet doet.

Toch blijkt dat de meeste mensen houden van de sfeer die rond het hele kerstgedoe hangt. De gezellige kaarsjes overal in huis, de verlichting in de straten en niet te vergeten… een goede ouderwetse kerstboom waar veel pakjes onder liggen. Rond de kerstperiode hangt er altijd wel iets magisch in de lucht.
Maar hoe zit dat nu bij jullie? Genieten jullie van het heerlijke kerstmenu of ben je toch blij als het weer allemaal eens achter de rug is? Tot met nieuwjaar natuurlijk, want dan is er natuurlijk weer een reden om samen te komen.
Laat jullie reacties maar achter!