Knipbeurten maken er ons niet vrolijker op
|Ben jij tevreden na een knipbeurt bij de kapper? Je mag uiteraard ‘neen’ zeggen. Het is immers gebleken dat heel veel vrouwen niet gelukkig zijn over het resultaat, althans volgens de Nederlandse website Styletoday. Bovendien durven deze vrouwen hun ongenoegen ook niet duidelijk maken aan hun kapper.

34 procent vindt hun coupe te kort geknipt en maar liefst 30 procent vindt dat de kapper hen voor een verkeerd kapsel heeft voorzien. Ook zijn velen niet blij wat de styling betreft of ook de haarkleur kan hen tegenzitten. 1 procent verklaart dat er ooit al eens in de oren werd geknipt.
Niet alleen het kapsel en de styling zijn punten tot kritiek, ook het kappersbezoek zelf vinden ze geen aangename bedoening. Kappers proberen vaak allerlei producten te verkopen en dit komt bij velen erg opdringerig over. Verder ergeren vrouwen zich nog aan het geroddel in de kapperszaak, te heet water en onaangename lichaamsgeuren.
Er zijn natuurlijk ook vrouwen die wel graag naar de kapper geen. Bovenstaand artikel mag je dan ook zeker niet veralgemenen.
Hoe zit het bij jou?
hallo
Vaak is er een vekeerde communicatie!Je moet altijd precies zeggen
wat je wil met je haren en het zelfs enkele keren luid herhalen.
Ook houd ik mijn handen over mijn oren om de kapster duidelijk te maken dat ze daarva afblijft na 2 nare ervaringen.
Ik heb ook eens gezegd dat ik naar een andere kapster zou gaan als
mijn wens niet zou gerespecteerd worden en dat helpt !
Veel kapsters willen immers hun eigen zin doen maar wij zijn toch geen proefpersonen ! En dan zijn ze vaak verwonderd dat sommige vaste klanten na een tijdje gewoon wegblijven !
Het licht meestal aan de communicatie, De klanten kunnen vaak hun wens aan de kapper niet uitleggen.
En daarom hebben de kapers vaak een ander beeld voor hun ogen dan de klanten hadden bedoelt.